Over PharmaBelgium-Belmedis

A McKesson Company

McKesson is een toonaangevende internationale onderneming op het vlak van groothandel en detailhandel en leverancier van logistieke en andere diensten aan de farmaceutische- en gezondheidssector. De proactieve en preventieve aanpak verzekert dat patiënten de producten en ondersteuning krijgen die zij nodig hebben voor een optimale verzorging.

Met sterke merken en ongeveer 38.000 werknemers, is de groep actief in 13 Europese landen. Elke dag bedient de onderneming meer dan 2 miljoen klanten – in meer dan 2.300 eigen apotheken en meer dan 7.000 deelnemers in de merkensamenwerkingsverbanden. Met haar 118 groothandelsvestigingen in Europa bevoorraadt McKesson elke dag meer dan 50.000 apothekers en ziekenhuizen met tot wel 100.000 farmaceutische producten.

McKesson Corporation, San Francisco, USA, is de meerderheidsaandeelhouder van Celesio AG. McKesson, momenteel op de 6de rank van FORTUNE 500, biedt oplossingen zoals farmaceutisch en medisch-chirurgisch voorraadbeheer, informatietechnologie voor de gezondheidszorg, en commerciële en klinische diensten.


Administratieve zetel

Maak kennis met onze medewerkers
Philippe Lacroix

Philippe Lacroix

Managing Director

T: 010/88 72 72
F:
E: philippe.lacroix@mckesson.eu

Arnaud  Berken

Arnaud Berken

Head of Finance

T: 010/88 73 53
F:
E: arnaud.berken@mckesson.eu

Jean-Michel Cambounet

Jean-Michel Cambounet

Pharmacy Solutions & Integration Director

T: 09/280 90 55
F: 09/280 90 54
E: jean-michel.cambounet@belmedis.be

Peter Van Elslander

Peter Van Elslander

Strategic, Development & Public Affairs Director

T: 09/280 90 55
F: 09/280 90 54
E: peter.vanelslander@belmedis.be

Peter Mestdagh

Peter Mestdagh

IT Wholesale Director

T: 09/280 90 42
F: 09/282 82 66
E: peter.mestdagh@belmedis.be

Daniël Godtbil

Daniël Godtbil

Wholesale Finance Director

T: 09/280 90 32
F: 09/282 82 66
E: daniel.godtbil@belmedis.be

Danny Van De Kerckhove

Danny Van De Kerckhove

Human Ressources Director

T: 09/280 90 20
F: 09/282 82 66
E: danny.vandekerckhove@belmedis.be

Alain Charlier

Alain Charlier

Procurement & Manufacturer Solutions Director - Operations Director

T: 0470/18.86.55
F:
E: alain.charlier@mckesson.eu

Patrick Van Ooteghem

Patrick Van Ooteghem

Purchase Director

T: 064/23.66.48
F:
E: patrick.van.ooteghem@cophana.be

Martine Neven

Martine Neven

Sales Director Wholesale

T: 0484/40.54.60
F:
E: martine.neven@mckesson.eu