PharmaBelgium-Belmedis Eppegem


PharmaBelgium-Belmedis Eppegem

Cokeriestraat 5
1850 Grimbergen

Hier kan u de contactlijst terugvinden, uurroosters alsook informatie betreffende uw bestellingen.

PharmaBelgium-Belmedis Eppegem medewerkers

Ze staan tot uw dienst...
Bert Vanthemsche

Bert Vanthemsche

Vestigingsdirecteur

T: 02/234 37 01
M: 0474/51 55 35

José Campos

José Campos

Sales Consultant

T: 0475/64 21 42
E: jose.campos@pharmabelgium.be

Myriam Demolder

Myriam Demolder

Aera Manager North

T: 0477/33 93 65
E: myriam.demolder@pharmabelgium.be

Adèle Gaillard

Adèle Gaillard

Sales Consultant

T: 0475/64 18 68
E: adele.gaillard@pharmabelgium.be

Marleen Bollaerts

Marleen Bollaerts

Sales Consultant

T: 0471/47 24 31
F: 013/61 33 62
E: marleen.bollaerts@belmedis.be

Serge Laurent

Serge Laurent

Sales Consultant

T: 0475/78 88 14
E: serge.laurent@belmedis.be

Latifa Fahmi

Latifa Fahmi

Franstalige afgevaardigde

T: 0473/52 20 05
E: Latifa.fahmi@pharmabelgium.be

Olivier Druart

Olivier Druart

Sales Consultant

T: 0475/87 17 23
E: olivier.druart@belmedis.be

Joran Maes

Joran Maes

Sales Consultant

T: 0496/15 11 61
E: maes.joran@pharmabelgium.be

Karin Verwimp

Karin Verwimp

Executive Assistant

T: 02/234 37 00

Christophe Dehoust

Christophe Dehoust

Exploitatieverantwoordelijke

T: 0473/78 29 03