PharmaBelgium-Belmedis Drongen


PharmaBelgium-Belmedis Drongen

Belmedis Drongen Moerstraat 58
9031 Drongen

Hier kan u de contactlijst terugvinden, uurroosters alsook informatie betreffende uw bestellingen.

PharmaBelgium-Belmedis Drongen medewerkers

Ze staan tot uw dienst...
Hans Samson

Hans Samson

Vestigingsdirecteur

T: 0497/51 16 81
E: hans.samson@belmedis.be

Chris Naeyaert

Chris Naeyaert

Exploitatieverantwoordelijke

T: 0476/50 40 95
F: 09/282 82 66
E: christian.naeyaert@belmedis.be

Cindy Dhont

Cindy Dhont

Afgevaardigde

T: 0496/52 91 89
F: 09/282 82 66
E: cindy.dhont@belmedis.be

Ludwig Cooreman

Ludwig Cooreman

Afgevaardigde

T: 0475/74 53 96
E: ludwig.cooreman@pharmabelgium.be

Audrey Decocker

Audrey Decocker

Afgevaardigde

T: 0496/58 52 03
F: 09/282 82 66
E: audrey.decocker@belmedis.be

Ellen Waerie

Ellen Waerie

Afgevaardigde

T: 0477/53 75 70
E: ellen.waerie@pharmabelgium.be

Kim Verhofstadt (PMI)

Kim Verhofstadt (PMI)

Afgevaardigde

T: 0472/79 51 72
E: kim.verhofstadt@belmedis.be